Наші клієнти рекомендують косметологічне обладнання:

Новинки

Чому варто
звернутися до нас

1
Правильний вибір — перший крок до розвитку

Придбання надійного обладнання за доступними цінами дозволить Вам окупити свої інвестиції в максимально короткі терміни. Переконавшись в отриманих вигодах, 75 % наших клієнтів протягом шести місяців повертаються до нас за ще одним косметологічним апаратом.

Косметологическое оборудование
2
Знання - шлях до успіху!

Високопрофесійні майстри – візитна картка будь-якого косметичного бізнесу. Професійний інструктаж в комфортабельному учбовому центрі в Києві дозволить Вашим фахівцям швидко розібратися в нюансах використання техніки і підвищити свою кваліфікацію.
А при необходимости, мы организуем выездное обучение нашего штатного тренера в ваш город.

Оборудование для косметологи
3
Оперативна допомога - запорука швидкого подолання труднощів

З будь-якими проблемами косметологічних апаратів та обладнання інженери нашої компанії розберуться протягом 10 днів. Ваші клієнти навіть не встигнуть помітити, що щось було не так.

косметологическое оборудование
4
Продуманий імідж – основа великого майбутнього!

Ми зацікавлені у Вашому успіху, тому надаємо професійну медіапідтримку, що дозволяє навіть новачкам в косметичному бізнесі досягти вражаючих результатів.

косметологическое оборудование

Наші переваги

Переваги обладнання для косметологічних кабінетів та салонів краси

Beauty Systems працює на вітчизняному ринку краси з 2015 року. У нашій компанії можна придбати обладнання для косметологічних кабінетів та салонів краси світового класу зі швидкою доставкою по Києву або будь-якому іншому місту України. Beauty Systems є офіційним представником відомих світових брендів. Наша компанія також працює над створенням обладнання для косметологів під власною торговою маркою. Ми маємо ліцензію на виробництво та всю необхідну документацію, включаючи реєстраційні посвідчення. Варто зазначити, що продукція пройшла клінічні випробування. Презентація косметологічного обладнання відбулася на виставці InterCharm 2016. На даний момент кількість клінік, що довіряють нам та стають нашими партнерами, неймовірно зростає завдяки:
  • високій ефективні;
  • безпеці в експлуатації;
  • оптимальній функціональності;
  • надійності;
  • значним ресурсам;
  • розширеній гарантії.
Що це означає? Устаткування працює довго, не псується, не вимагає додаткових налаштувань та інших грошових витрат. Воно розраховане на якісне виконання косметологічних процедур. Чому ми так упевнені в цьому? Усе обладнання для косметологічних кабінетів проходить комплексну перевірку і тестування перед продажем нашими інженерами в Києві. Реалізована апаратура відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки, пройшовши сертифікацію в Україні. Багатьом устаткуванням надано ліцензію Міністерства охорони здоров'я. Фахівці "Beauty Systems" допоможуть покупцям у підборі обладнання для косметологічних кабінетів, проконсультуючи щодо вартості та функціоналу.

Регіна Казнова,
Керуючий партнер

Казнова-Регина-Бьюти-Системс