Рубрика:

Апаратні методики

У зв’язку зі збільшеною тенденцією сучасної людини переходу до здорового способу життя та прагненню до доглянутого та гарного тіла, робота косметолога стає більш відповідальною, багатоплановою, творчою та вимагає багато знань та навичок.

Провести кваліфіковану діагностику, надати сучасні послуги при мінімальних витратах часу клієнта та високої результативності процедури – сьогодні це основні вимоги до роботи косметолога на ринку індустрії здоров’я та краси.

Апаратна-косметологія-03

При діагностиці шкіри на спеціальному обладнанні, візуальній кваліфікації по морфотипам старіння (дробнозморшкуватий, мускульний, деформаційний, комбінований), відштовхуючись від потреби клієнта та технічної (оснащеність кабінету) можливості майстра, пропонуються схеми естетичної корекції зовнішності з призначеннями курсу процедур.

Апаратна-косметологія-04

У зв’язку з цим, виникає ряд питань:

Яку ж з апаратних методик можна додати до арсеналу косметолога? Який апарат є найбільш продуктивним по своїй комплектації?

Відповіді на ці питання досить прості та водночас складні …

Комплектація повинна містити набір методик, поєднуваних між собою як з технічних факторів, так і з фізіотерапевтичного впливу на тканини та організм людини в цілому.

Весна – час активної роботи косметологів. Основні побажання клієнтів – підготувати тіло (корекція фігури) та шкіру (обличчя та тіла) до літнього сезону.

Почнемо нашу серію бесід та відповідей на вище поставлені запитання з методики, актуальної в усі сезони та найбільш популярної серед клієнтів, – пресотерапії.

Пресо масаж робиться завдяки застосуванню дозованого механічного впливу на шкіру та нижчих тканин підвищеним тиском в коротких проміжках тимчасового інтервалу через спеціальні манжети.

При закачуванні повітря в манжети відбувається здавлювання (компресія) тканин, а при видаленні повітря з них відбувається релаксація (декомпресія). Повітря накачується та видаляється за сегментами, з яких складається манжет.

На фазі компресії відбувається виведення зайвої рідини та продуктів метаболізму з міжклітинного простору тканин. На фазі декомпресії судини розширюються, збільшуючи приплив крові до ділянки впливу, активізуючи обмінні процеси в шкірі, м’язах та жировій тканині.

Терапія має стимулюючу дію на шлунково-кишковий тракт, роботу печінки та підшлункової залози, підсилює природний лімфодренаж.

Методика пресо масажу застосовується в комплексній терапії корекції фігури, на курсі детоксикації організму та в реабілітаційний період після операцій та травм.

Пресотерапія поєднується з електоміостимуляціею, електродіалізом, ультразвуковим ліполізом, тепловими процедурами, локальними обгортаннями та СПА процедурами.

Ця процедура знайде визнання у клієнтів вашого закладу краси та здоров’я, зробивши гарний прибуток вашому бізнесу.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: