Рубрика:

Який спосіб видалення волосся найефективніший?

Серед клієнтів клінік косметології та салонів краси велику частку складають люди, що бажають позбутися від небажаного волосся на обличчі та тілі. Вони хочуть прибрати волосся швидко та бажано за мінімальну кількість процедур.

Які варіанти їм можна запропонувати?

Як правило, людина приходить до салону, випробувавши всілякі методи депіляції вдома. Наприклад, гоління, вищипування, видалення за допомогою воску, крему, епілятора. Та тепер вона прагне позбутися небажаного волосся раз та назавжди.

Існують різні апарати для салонної епіляції, але всі мають на меті зруйнувати волосяну цибулину, аби волосся з неї більше не з’являвся. Для цього використовується енергія (світлова, електрична, лазерна), метод термолізу.

Енергія поглинається мішенями – клітинами-меланоцитами, що містяться в волосі.

Лазерна епіляція

Цей метод видалення небажаних волосків вважається найбільш ефективним, зручним та безпечним. Сучасне лазерне обладнання передбачає індивідуальні налаштування параметрів згідно з фототипом шкіри та зони обробки. Лазер можна використовувати на різних ділянках шкіри та тіла, в тому числі в найбільш делікатних зонах.

Переваги лазерної епіляції:

  • Зведення до мінімуму неприємних відчуттів;
  • Відсутність роздратування та активної реакції шкіри на процедуру;
  • Відсутність побічних ефектів (наприклад, опіків, врослого волосся, рубців);
  • Тривале збереження результату.

Beauty Systems реалізує надійну, зручну в експлуатації та функціональну апаратуру для виконання лазерної епіляції. Придбати обладнання можна в Києві, також працює доставка в регіони та країни СНД.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: