Рубрика:

Як працює RF-ліфтинг?

Процедура омолодження та підтяжки шкіри базується на застосуванні електромагнітних імпульсів високої частоти. RF-терапія успішно бореться з ознаками вікового та фотостаріння, усуваючи деформацію шкіри, відновлюючи її стан.

Радіочастотний ліфтинг виконують, використовуючи один з наступних фізичних принципів:

  1. нагрівання шкіри та підшкірної клітковини за рахунок пропускання струму. Згідно із законом Джоуля-Ленца, електрострум, що проходить через речовину, викликає його нагрівання. Такі тканини тіла, як шкіра, мають відносно високий опір, тому вони нагріваються сильніше;
  2. вплив електромагнітного поля. Внаслідок високочастотного електричного поля відбувається дипольний зсув, в результаті якого полярні молекули тканин шикуються згідно з силовими лініями, змінюючи свій напрямок. Поле змінне, тому орієнтація молекул постійно змінюється, що призводить до нагрівання тканин.

Коагуляція білка людського тіла починається при температурі +45 ̊С. Під час радіохвильового ліфтингу тканини нагріваються до 42-43 ̊С. В результаті волокна неоколлагену стискаються та ущільнюються, відбувається стимуляція вироблення нового еластину та колагену в тканинах .. Візуально шкіра стає щільніше, її рельєф вирівнюється, відбувається усічення шкірного лоскута- ліфтинг.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: