Рубрика:

Косметологія та фітнес

Кожна людина хоче виглядати гарною та привабливою, мати струнке тіло та здорову, доглянуту шкіру. У зв’язку з цим косметологічні послуги та заняття фітнесом швидко набирають популярність.

У фітнес-клубах стали з’являтися послуги апаратної косметології обличчя та тіла, що в поєднанні з регулярними заняттями аеробікою або активними силовими тренуваннями дають відмінні результати. Сучасне високоякісне обладнання дозволяє комплексно вирішити проблеми із зайвою вагою та недосконалостями фігури, поліпшити стан шкіри, позбутися від небажаного волосся.

Розширення асортименту послуг фітнес-клубу дозволяє залучити додаткових клієнтів та стимулювати продажі вже існуючим покупцям, збільшивши прибуток внаслідок чого.
Оскільки результати від процедур видимі вже після першого сеансу, клієнти охоче купують такі послуги. Це є гарантією запуску «сарафанного радіо» через клієнтів, а також, за грамотних рекомендацій фахівців, це мотивує до придбання комплексу додаткових послуг фітнес-клубу.

Фітнес-клуби та wellness-центри мають власну напрацьовану клієнтську базу. Для початківців-стартаперів та досвідчених бізнесменів можливість оренди приміщення в таких закладах – золота жила. Клієнти готові віддавати гроші туди, куди вони ходять постійно (тобто не треба витрачати час на зайві переміщення), де їх вже якісно обслуговували (а це передбачає прихильність та довіру до усіх закладів на території спортивного комплексу).

Зручність та переваги поєднання занять фітнесом та апаратної косметології тіла вже оцінили клієнти таких відомих фітнес-клубів як «Alex Fitness», «World Class», «Титаніум» та інших.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: