Рубрика:

Друга процедура лазерної епіляції: що змінилося після першого візиту?

Після першої процедури ефект помітили не всі. Деякі очікували більшого, це їх трохи засмутило.

Друга процедура епіляції пройшла 9 листопада 2017 року. Опитуємо наших героїнь.

Євгенія

Зона: пахви, класичне бікіні.

Євгенія намагається здаватися задоволеною під час інтерв'ю, але видно, що очікувала більшого. Результат, коли "волосся росте повільніше та його станке трохи менше" - не те, на що вона розраховувала.

Ольга

Зона: підборіддя, зона верхньої губи та руки (від ліктя до зап'ястя).

На відміну від інших дівчат з експерименту, Ользі сподобався як сам результат, так і клініка. Вона розповідає про процедуру так, ніби щойно прокотилася на колесі огляду.

Вона зізналася, що порушила рекомендації лікаря та після процедури користувалась кремом та косметикою. Але це не вплинуло на кінцевий результат - через 10 днів волосся стало випадати. На обличчі його залишилося так мало, що навіть і не видно. Співчуває лікарю Дарині, яка буде їх зараз шукати. У Ольги чутлива шкіра, але роздратувань після процедури не було.

Анастасія

Зона: пахви.

Для світлого волосся Анастасії знадобилося більше сеансів на більш високих налаштуваннях, ніж іншим учасницям. Вона не очікувала, що за одну процедуру щось сильно зміниться та терпляче чекає продовження проекту.

Дар'я

Зона: ноги (гомілки).

Дарині, як та Ользі, подобаються процедури діодного лазеру. Другий сеанс був менш болісним за перший. Ефект помітний, волосся менше, вони ростуть ділянками. Сподівається, що після курсу процедур позбавиться від них назавжди.

 

Під час перших процедур лазерний промінь впливає на волосся в фазі росту (анагена). На різних зонах знаходиться різна кількість волосся в потрібній нам стадії.

У фазі анагену одночасно знаходяться:

  • Борода (чоловіки) 70% волосся;
  • Верхня губа 65% волосся;
  • Пахви 45-30%;
  • Лінія бікіні 30%;
  • Ноги 20%.

Аби прибрати усе волосся, потрібно застати його у повному обсязі на ділянці в стадії росту. Двох процедур не вистачило жодній з учасниць, тому продовжуємо курс.

 

У наступній серії:

  • В Новий Рік Собаки "без шерсті";
  • Яким стало волосся до третьої процедури?;

Процедури проводять лікарі-косметологи клініки "Естетика Тіла" за допомогою діодних лазерів In-Motion D1 та ViaStar 810

 

Слідкуйте за реаліті-шоу "Волос" на нашому ютуб каналі. Підписуйтесь, ставте палець вгору і тисніть дзвіночок, аби не пропустити нове відео.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: