Рубрика:

Експеримент з епіляції, 3-тя серія

Дивіться в 3-му випуску:

Як змінилися волосся у наших героїнь після двох процедур лазерної епіляції за допомогою діодних лазерів In-Motion D1 та ViaStar 810.

З останньої, другої процедури минуло 34 дні. Наші героїні прийшли на третю процедуру лазерної епіляції незадовго до нового 2018 року Собаки - 13 січня 2017 року.

Ольга

Зона: підборіддя, зона верхньої губи та руки (від ліктя до зап'ястя).
Ольга перед кожною процедурою виглядає щасливою:
"-Волосків на руках не лишилося. Шкіра біла, чиста, нічого немає. У 2018 рік йду без шерсті, голою чубатою собачкою."

Євгенія

Зона: пахви, класичне бікіні.
"-волосся стало менше, а те, що лишилося, стало більш тонким." Світле волосся Євгенії видалити складніше. Тому вона почала помічати зміни лише після другої процедури. Але це вже краще, ніж раніше, коли уся ця думка з епіляцією навіть не вселяла їй довіру.

Ельвіра

Зона: пахви
Помітила, що зникло близько 30% волосся:
"-волосся стали м'яким. Його відсотків на 30 менше. Росте дуже повільно. Мені подобається результат. Спираючись на мої відчуття, ще декілька процедур та волосся взагалі не буде. "

Дар'я

Зона: ноги (гомілки).
Після процедур помітила сильний ефект.
"-Після двох процедур помітила значний ефект. Волосся практично не росте, зростання сповільнилося. Його стало набагато менше. Мені все дуже подобається, та я хочу побачити остаточний ефект від курсу.

Експеримент продовжують всі учасниці експерименту. Дивіться відео з 4-ої процедури та інтерв'ю з учасницями на нашому YouTube-каналі.

У наступній серії:

Якими стало волосся у наших учасниць у четвертій серії експерименту?
Хто замінює своє волосся покупним?

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: