Рубрика:

4-а процедура лазерної епіляції: коли ж це закінчиться?

20 січня 2018 року Дарина, Ольга, Ельвіра та Марина знову завітали до клініки Естетика Тіла на 4-у процедуру лазерної епіляції на діодному лазері In-Motion D1.

Іноді пацієнти після 3-4 процедури зупиняються на досягнутому результаті, проте лише не наші героїні. Їм нікуди подітися: ми забрали їхні паспорти та не випустимо їх сім'ї в Чертаново, чекаючи, доки на зонах, де ми працювали, не випаде останній волосок.

Це жарт. Дівчата бачать ефект та вірять, що їм 5 років не доведеться діставати бритву або наклеювати воскові смужки. Кожна чекає свого останнього сеансу, коли лікар-косметолог задокументує, що волосся більше немає.

Дар'я

Зона: ноги (гомілки).
Дарина називає ефект від лазерної епіляції приголомшливим: волосся мало, а що залишилися - те "росте повільніше в 5 разів".

Ольга

Зона: підборіддя, зона верхньої губи та руки (від ліктя до зап'ястя).
Ольга ходить на процедури із задоволенням, попри те, що робить епіляцію верхньої губи. Ця зона вважається найболючішою, а щоб позбутися від волосся, потрібно більше процедур, ніж для видалення на інших частинах тіла.

Ельвіра

Зона: пахви.
Порівнює біоепіляцію за допомогою воску та цукру з лазером. Після кожного сеансу в Ельвіри виявлялася алергія, а перед цим волосся потрібно було відростити. "Приємного в цьому мало" - каже Ельвіра. Від лазера ж немає жодної алергії, подразнення. Сама процедура набагато менш болюча, відчувається поколювання, але воно швидко проходить.

Марина

Зона: глибоке бікіні та пахви.
Марина виглядає радісною та розповідає, що до 4 процедури волосся стало значно менше, вони ростуть острівцями.

У наступній серії порівнюємо:

  • результати по фотографіях до та після;
  • відчуття під час процедури: що змінилося?

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: