Рубрика:

Що стало з 6-ма дівчатами, які зважилися пройти курс лазерної епіляції

5 жовтня 2017 року? Діодні лазери ViaStar 810 та In-Motion D1 були випробувані в реальних умовах. Спільно з клінікою "Естетика Тіла" ми вмовили 6 дівчат пройти курс лазерної епіляції, розповідаючи про свої відчуття після кожної процедури.

Навіщо влаштовувати експерименти на людях?

Наша мета: Дотримуючись протоколу проведення процедур, необхідно протестувати два популярних лазери ViaStar 810 та In-Motion D1 на найпопулярніших фототипах шкіри в нашій країні.

Мета нашого партнера - клініки "Естетика Тіла": запастися свіжими фото та відео для соціальних мереж та підвищити попит на процедуру. Усі процедури проводила лікар-дерматовенеролог косметолог клініки "Естетика Тіла" - Ізварине Дар'я Сергіївна.

Ми познайомилися з героїнями, задали декілька питань, аби зрозуміти чого вони очікують, чого бояться та навіщо все це їм потрібно.

Хто ці 6 дівчат: знайомимося ближче

Ольга, 33 роки - світла шкіра, темне волосся; проходила курс гормональної терапії, після чого разом із зайвою вагою з'явилося волосся на підборідді та в зоні верхньої губи, посилився ріст волосся на руках. Зважилася на лазерну епіляцію, аби позбутися від наслідків.

Зона: підборіддя, зона верхньої губи та руки (від ліктя до зап'ястя).

Ельвіра, 42 роки - світла шкіра, темне волосся; алергія на воскову депіляцію, набридло голити волосся. Захотілося спробувати новий спосіб.

Зона: пахви.

Дарина, 24 роки - фототип 2; ніяк не могла вибрати клініку. Відгуки в інтернеті не вселяли довіри. Відгукнулася на пропозицію пройти курс та розповісти про відчуття за рекомендацією подруги.

Зона: ноги (гомілки).

Марина, 30 років - темне волосся середньої жорсткості; серйозно не думала про лазерну епіляцію, доки не сходила до косметолога на видалення невдалого татуажу брів. Запропонували взяти участь в проекті, погодилася, тому що стало цікаво.

Зона: глибоке бікіні та пахви.

Євгенія, 33 роки - світла шкіра, русяве волосся; Давно хотіла спробувати, але відкладала: знайти хорошого лікаря-лазеротерапевта - це нелегке завдання, яке постійно відкладалося на "якщо залишиться час". Коли запропонували взяти участь у проекті - погодилася, тому що втомилася відкладати.

Зона: пахви, класичне бікіні.

Анастасія, 24 роки — світле та жорстке волосся. Після гоління та біоепіляції волосся росте дуже швидко. Думала про лазери, проте боялася побічних ефектів. Зважилася після консультації з лікарем. Сподівається хоча б сповільнити ріст волосся та відстрочити процедури з видалення.

Зона: пахви.

Якщо наші героїні нічого не приховали від лікаря-дерматовенеролога Дар'ї, та збираються виконувати всі рекомендації після кожної процедури, то побічних ефектів бути не повинно. А якщо приховали або якось не так доглядають за шкірою? Дізнаємося про наслідки в наступних серіях.

У наступній серії:

  • хто залишився незадоволений після першої процедури;
  • скільки волосся випало у Ольги;
  • чай краще пити з цукерками;
  • а також порівнюємо відчуття від першої та другої процедури лазерної епіляції на діодному лазері.

Слідкуйте за реаліті-шоу "Волос" на нашому ютуб каналі. Підписуйтесь, ставте палець вгору і тисніть дзвіночок, аби не пропустити нове відео.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: