Рубрика:

З якою метою застосовується медіагель на фотосистемах IPL та лазерах? І чи можна проводити процедури без нього?

В чому питання?
Одного разу ми зустрілися з клієнтом, який подзвонив нам, задаючи питання про те, чи можна проводити процедуру видалення волосся на IPL-апараті, не використовуючи медіагелю. Він був твердо впевнений, що є деякі моделі апаратів, які не потребують вищезгаданого гелю. За його словами, це суттєво знижує собівартість процедури та приносить більше прибутку.

Ми відповіли, що наші фахівці не використовують медіагель при роботі з IPL-апаратами, не ставлячи під сумнів необхідність його використання. Клієнт залишився без чіткої відповіді, адже ми не були готові до такого питання.

Що було далі?
Прикро втрачати клієнтську базу, тому ми з командою, що складалася з кількох лікарів-косметологів та одного інженера почали аналізувати ситуацію.

У чому користь медіагеля?

У чому користь медіагеля
Протокол проведення косметологічних процедур, затверджений провідними фахівцями, як і будь-який довідник по косметології, скаже вам, що фотоомолоджування, як і будь-який тип епіляції, завжди проводяться з гелем.

«Необхідність застосування гелю частково охолоджує та пом’якшує вплив на шкіру, це можна розглядати скоріше як перевагу технології (лазерної або IPL прим. Ред.), а не її недолік. Прозорий гель не лише покликаний усувати повітряний прошарок між кристалом та шкірою, а й підвищує прозорість епідермісу за рахунок його зволоження ».
(Нова косметологія. Апаратна косметологія і фізіотерапія. Дєєв А.І., Шарова А.А., Брагіна І.Ю. Під загальною ред. Ернандес Є.І.)

Усе з-за властивостей біологічних тканин:
Кристали маніпули занурюються у м’яку гелієву текстуру, спричиняючи спалах. Промінь потрапляє на шкіру та близько 43% енергії при цьому відбивається.

Потрапляючи на шкіру, короткі хвилі світла розсіюються, а залишки потрапляють в тканини. Чим хвиля довше, тим глибше вона проникає в тканину. Відсоток розсіювання має велике значення для ефективності всієї процедури.

Це викликано першим законом фотобіології: лише поглинене тканинами світло має клінічний ефект. Якщо світло не поглинається, воно не завдає тканині жодного впливу.

Якщо під час лазерної епіляції не використовується медіагель, то коефіцієнт відображення зростає до 90%.

Чи можливо відмовитися від гелю?

процедура без медиагеля
Звичайно, це можливо. Але це значно підсилює больові відчуття, а після курсу процедур епіляції клієнт все рівно буде продовжувати видаляти поодинокі зростаючі в разних місцяхволоски.

Тут мав би бути розміщений відео-експеримент лазерної епіляції без застосування гелю, однак жоден з працівників не погодився брати у ньому участь. В рамках інтересу ви завжди можете спробувати це на собі.

Фахівці іноді вдаються до пробних «сухих» спалахів маніпули. Це робиться для того, аби бути впевненим в справності апарату. Але процедура проводиться професіоналами – не варто намагатися її повторити. Під час таких спалахів косметологи відчувають інтенсивні сплески тепла. Однак слід пам’ятати, що процес тестування маніпули та процедура сухої епіляції на клієнті – це абсолютно різноманітні речі. Ось чому:

  • знижується ефективність процедури – гель запобігає розсіюванню променя та зберігає енергію, адже без нього, як відомо, відбивається близько 90% світла. Для того, аби видалити волосяний покрив, буде необхідна значно більша кількість сеансів;
  • стрімко зростає ризик больових відчуттів – під час епіляції фахівець робить ковзаючі рухи по шкірі, а гель полегшує його. Переміщаючи маніпулу по сухій шкірі, косметолог завдає клієнту певного болю, а в окремих місцях, де рух є важчим, це навіть може привести до опіку;
  • охолодження – без застосування гелю шкіра гірше охолоджується та гостріше реагує на тепло.

Яка ціна економії на матеріалах?

Стоимость расходников для лазерной эпиляции
Нижче наведені ціни на основні витратні матеріали в рублях. Можна розрахувати економію за кожну процедуру лазерної епіляції.

ЗониВитрата медіагеля
Стегна, гомілки, груди, живіт повністю, ноги повністю, попереково-крижовий область, спина повністю, тотальне бікіні, спина від шиї до нижньої частини лопаток150 мл
Класичне та глибоке бікіні, область грудей, сідниці, руки повністю100 мл
Зона над верхньою губою10 мл

 

Ціна витратних матеріалів на 1 процедуру – 45 рублів, включаючи:
бахіли, паперові рушники, хлоргексидин, одноразові шкарпетки, простирадла, гель для УЗД (медіагель), рукавички, ватні диски, одноразову шапочку, медичну маску, Авансепт спрей, одноразовий дерев’яний шпатель та серветки.
З них середня вартість гелю на процедуру – 15 рублів.

Висновок

В першу чергу, застосування медіагеля наказано протоколом проведення косметологічних процедур. Середня вартість гелю на кожну процедуру – 15 рублів. Провідні світові фахівці в сфері косметології рекомендують використовувати цю речовину в роботі.
З боку косметологічного салону абсолютно недоцільно ризикувати клієнтською базою, адже після першої процедури епіляції без використання медіагеля пацієнт може залишитися незадоволеним і навряд чи прийде знову.

Якщо якийсь з аспектів даного питання залишився незрозумілим, просимо вас писати в коментарі – наші фахівці із задоволенням нададуть відповідь.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: