Рубрика:

Обладнання для салонів краси

Вибираючи косметологічне обладнання для салонів краси, керівник стикається з величезною різноманітністю техніки. Інформацію про те, з чого почати вибір косметологічного обладнання ви можете почитати тут.
Косметологічне обладнання підбирається відповідно до концепції передбачуваних послуг, приміщення, в якому воно буде розміщуватися та рівнем салону краси.

Не завадить також і моніторинг інтернет-ресурсів для пошуку такої інформації:

  • які косметологічні апарати взагалі існують;
  • які апарати є взаємозамінними або доповнюють ефективність від іншого (наприклад, апарат для лазерного або кріоліполіза зазвичай використовуються в поєднанні з обладнанням для проведення лімфодренажу);
  • які методики можна поєднувати, а які ні (поєднувані методики дозволяють пропонувати послуги пацієнтам в комплексі).

Станом на сьогодні одними з найпопулярніших апаратів є базові, класичні моделі. Як правило, таке обладнання коштує недорого, будучи неодмінним атрибутом будь-якого косметологічного кабінету. Але, якщо говорити про красу дизайну та зручності користування, – базові апарати виглядають швидше архаїчним предметом, ніж дивом сучасної техніки.

Щороку з’являються більш вдосконалені, поліпшені прилади й нові технології. Інноваційний продукт хороший в тому випадку, якщо він вже випробуваний, протестований та показує ефективні результати. У будь-якому іншому випадку слід бути обережним при виборі новинок, якими рясніє інтернет-маркетинг, пропонуючи неймовірні результати та швидкий ефект.

Проте в гонитві за прибутком бізнесмени готові йти на подібні ризики, попри те, що така покупка може обернутися їм великим головним болем. Такі новинки сфери “краси” можна протестувати і самостійно, для цього існують форуми та міжнародні виставки, наприклад, Інтершарм або CosmoProf. Говорячи про виставки, потрібно відзначити, що вони також виступають в якості торговельних майданчиків – більшість учасників готові продавати своє обладнання, пропонуючи цілком привабливі умови та хороші знижки.

У салонах краси часто намагаються використовувати як базове устаткування (воно перевірене часом та багато хто знає про їх ефективність не з чуток), так і стаціонарні установки з новими методиками (для залучення додаткових клієнтів).

Ціни на нові апарати залежать від вашого бажання та можливостей. Якщо рівень вашого салону в сегменті економ – можна розглянути китайське або японське обладнання. Салонам преміум-класу доведеться розщедритися та придбати апарати з Європи та Америки, аби тримати планку й «не вдарити обличчям в бруд» перед клієнтами.

Багато хто розглядає косметологічні апарати, якими вже користувалися. Європейські б / у моделі можна придбати за дуже привабливими цінами (це, звичайно, залежить від дати виготовлення). Однак, часто під час продажу таких апаратів сервісне обслуговування у не входить до вартості покупки, тому тут потрібно продумати яким чином буде відбуватися ремонт – від непередбачених випадків в цій справі ніхто не застрахований. У свій час, період простою обладнання негативно позначиться та на прибутку салону.

Популярною стала та така послуга, як оренда косметологічних апаратів з правом викупу (лізинг). Перевага цієї послуги полягає в можливості використання техніки на повну силу. Водночас, якщо результати процедур або якість обладнання вас не влаштує – його в будь-який момент можна повернути, не витрачаючи при цьому зайві кошти. У тому випадку, якщо апарат буде вам до смаку та ви вирішите придбати його, кінцева ціна обладнання буде трохи вище номінальної вартості.

У салонах краси використовується різноманітна техніка – від портативних моделей до стаціонарних установок, вагою від 1 до 100 кілограмів. Габарити обладнання, до речі, теж дуже важливі – установка іноді буває масивною та високою, не підходячи до розмірів кабінету.

Перед покупкою необхідно порівняти параметри обладнання та розміри кімнати. Якщо в найближчому майбутньому виникне необхідність в додатковому просторі при розширенні асортименту послуг, доведеться придумувати, як посунути величезний апарат, який буде псувати весь «феншуй». Міні-моделі, портативні пристрої та негабаритні апарати зазвичай встановлюються на спеціальні стійки або столи, головне забезпечити максимальний комфорт при користуванні апаратом. А якщо фахівець працює з виїздом, також важливо подбати про зручність при транспортуванні.

Установка та розміщення більшості косметологічного обладнання повинна бути правильною з точки зору техніки безпеки, ергономіки та СанПіН. Наприклад, апарати для проведення лазерної епіляції підвищеного класу небезпеки потрібно розміщувати в приміщеннях, внутрішнє оздоблення яких має бути виконаним з матових матеріалів, забороняється використовувати відображальні поверхні. У застосуванні лазерного обладнання 1 та 2 класу небезпеки не має таких вимог. Більшу частину професійних косметологічних апаратів рекомендується підключати за допомогою стабілізаторів напруги для автоматичної підтримки в електричній мережі заданої напруги. Це захистить вашу техніку від стрибків струму, запобігаючи її від «перегорання».

Підбиваючи підсумки, можна додати – тема оснащення обладнанням салонів краси досить велика, охопити її на одному аркуші досить проблематично. Все залежить від специфіки салонних послуг, бюджету, особистих уподобань або знань керівника.
Але з упевненістю можна сказати лише одне – апаратна косметологія здатна стати каталізатором потоку клієнтів, зробити вас успішним комерсантом та стати вашим незамінним помічником у сфері “краси”.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: