Рубрика:

З чого почати вибір косметологічного обладнання?

Далеко не кожен підприємець або навіть косметолог-практик, що знаходиться на стежці ведення власного бізнесу в сфері естетичної косметології, може з упевненістю вибрати безпрограшні варіанти пропонованих послуг. Сучасних та класичних методик в боротьбі за красиве, струнке тіло, здорову, чисту шкіру та волосся стало настільки багато, що у будь-якого бізнесмена відразу виникає цілком зрозуміле питання: Як же вибрати найбільш слушну, а головне, прибуткову стратегію бізнесу?

Сучасна косметологія не стоїть на місці: щорічно у світі наукових розробок з’являються інноваційні методики, устаткування та інструменти, здатні зробити вас успішним підприємцем.

З чого ж почати оснащення косметологічного кабінету в салоні краси або відділенні косметології в стінах клініки? Зрозуміло, що з підбору професійного високотехнологічного обладнання, яке дозволить забезпечити ефективність проведених процедур. Величезний вибір апаратних методик вражає: квантова терапія, кавітація, лазерна біоревіталізація, релаксотерапія, фракційний фототеодоліт , фотоомолоджування, лазерна терапія, мікрострумова терапія, лазерне шліфування, ультразвукова ліпосакція та багато іншого.

Підбір обладнання – це клопітка робота, грамотна реалізація якої визначить темпи процвітання вашого бізнесу. Ринок косметологічних апаратів сьогодні знаходиться в самому розквіті, тож заплутатися у різноманітті можливих варіантів дуже легко. Перш ніж зайнятися активним пошуком, варто визначитися з кількістю, видом методик та обладнанням, ціновим сегментом та асортиментом послуг, що надаються. Також не варто забувати про те, що необхідно знайти золоту середину – якість, інновації та ефективність: потужний апарат, що дозволяє виконувати процедури за останніми передовими технологіями, даючи гарні результати та задоволених клієнтів, готових приходити до вас знову і знову.

Італійські, іспанські, китайські, корейські, японські, американські та навіть українські заводи-виробники тримають руку на пульсі наукових розробок, представляючи до вашої уваги моделі, зроблені за останнім словом техніки. Найбільш професійні апарати з точки зору безпеки, комфорту та ефективності це:

● діодні лазери. Апарати, що дозволяють максимально безболісно проводити сеанси епіляції на будь-якому фототипі шкіри;
● вакуумно-роликові системи та кавітація. Надають прекрасні результати в роботі по позбавленню від целюліту та більш пружної шкіри;
● неодимові лазери (ND-YAG). Дозволяють проводити унікальну процедуру карбонового пілінгу, видалення перманентного макіяжу і татуювань;
● апарати з функцією фотоомолодження (IPL). Ефективний метод видалення ороговілих поверхневих шарів шкіри, пігментних плям та судинних зірочок за допомогою широкосмугового імпульсного світла.

Ціна на професійне косметологічне обладнання, як правило, варіюється від 4000 $ до сотні тисяч доларів. Звичайно, це залежить як від бренду, так і від якості комплектуючих, а також від того, наскільки відпрацьована та чи інша методика. При цьому враховується її популярність та ефективність. Так, наприклад, європейські косметологічні апарати, як правило, є дорожчими за свої аналоги з Кореї та Китаю.

Заведено вважати, що, якщо апарат належить заводу-виробнику з Аргентини, значить устаткування цілком і повністю вироблено та зібрано в Аргентині. Однак, частою практикою заводів стало таке явище як передача виробництва сторонньої організації в Китай – іншими словами – аутсорсинг. Неймовірна здатність китайських фахівців миттєво копіювати будь-яку найскладнішу технологію надала нам можливість купувати косметологічні апарати за доступнішими цінами без жодних втрат у якості процедур. Але, звичайно, якщо говорити про довговічність та працездатність, багато китайських моделей поки все ще поступаються своїм європейським побратимам.

Любителям підтримувати вітчизняного виробника теж є де розгулятися. Питання лише в тому, яку суму ви готові на це витратити?
Визначившись з ключовими моментами покупки та ціною, вам не складе труднощів прорахувати економічну ефективність та рентабельність придбаного устаткування. Це допоможе вам дізнатися, наскільки грамотними та правильними будуть ваші капіталовкладення в даний проект.

Залишається лише побажати Вам успіху в пошуку. Нехай ваш бізнес приносить вам задоволення та бажання досягати нових вершин.

Автор статьи:

Алексей Григоровский
Генеральный директор компании "Бьюти Системс"

Оформить подписку

Нажимая кнопку "Отправить" Вы даёте согласие на обработку своих персональных даных в соответствии с Федеральным законом №152-Ф3 “О персональных данных” и принимаете условия Пользовательского соглашения

Понравилась статья:

Поделиться статьей: