Про нас

Уже понад 6 років компанія «Beauty Systems» успішно реалізує косметологічне обладнання в Україні та країнах СНД, знаходячись у тісній співпраці з провідними компаніями - виробниками з Італії, Кореї, України, Китаю. Ми пропонуємо нашим клієнтам найякісніше обладнання та найсучасніші методики, представлені на ринку.

Придбати продукцію у нашій компанії означає не лише його вчасне отримання, але і повноцінний супровід по гарантійним та післягарантійним сервісним випадкам, маркетингову підтримку, інструктаж-навчання та особисті консультації наших фахівців в будь-який час.

 

Стратегія розвитку нашої компанії ґрунтується на фундаментальних принципах менеджменту: орієнтація на споживача, взаємовигідні відносини з постачальниками, постійне поліпшення бізнес-процесів, системний підхід та залучення співробітників. Результати нашої успішної діяльності підтверджуються постійним моніторингом задоволеності клієнтів, що проводиться службою контролю якості.

 

Ми не використовуємо завчені кліше та формули. Замість цього ми намагаємося враховувати індивідуальні особливості кожного клієнта, його вподобання та потреби. Саме тому нам важливо знати, наскільки успішно використовується обладнання та чи приносить воно бажані результати. Особлива увага приділяється рекомендаціям до удосконалення, які передаються на розгляд нашим партнерам-виробникам.

 

Усе представлене в каталозі обладнання є сертифікованим у відповідності до міжнародних стандартів якості ISO, маючи усі необхідні сертифікати CE та будучи схваленими агентством Міністерства охорони здоров'я та соціальними службами FDA.

Наша команда

Григоровский-Алексей-Бьюти-Системс

Генеральний директор

ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВСЬКИЙ

Генеральний директор, який розуміється в оптимізації та автоматизації бізнес-процесів. Особливі прикмети: спокійний, розважливий, бородатий. Віртуоз складання двозначних чисел на калькуляторі. Невизнаний геній контекстної реклами. Здає це місце під рекламу.

Казнова-Регина-Бьюти-Системс

Комерційний директор

РЕГІНА КАЗНОВА

Комерційний директор, який поєднує в собі розум, красу та чарівність. Особливі прикмети: незмінно відкрита усмішка, вживає словосполучення «косметологічні апарати» частіше, ніж п'є воду, з особливо позитивним настроєм тримає весь офіс в шорах. Обожнює дітей, клієнтів та продажі.

Управляющий партнер в Украине

Михаил Василенко

Руководитель филиала, умеющий завладеть вниманием и перевернуть ход переговоров. Любит во всём разбираться самостоятельно и находить нестандартные решения. Легко пояснит за deep house. Поёт на украинском так, что хочется уйти с ним за Днепр широкий, который ревёт и стонет.

Управляющий партнер в Казахстане

Аркадий Тен

Несет красоту по территории Казахстана. Решает нерешаемое, совмещает несовместимое, впихивает невпихуемое. Первоклассный переговорщик. Аркадий следует правилу: ты знаешь всё, даже если ты чего-то не знаешь. Уверен в себе как офицер. Хороший управленец.

Яценко-Максим-Бьюти-Системс

Керівник сервісної служби

МАКСИМ ЯЦЕНКО

Інженер тонкої душевної організації. Живиться енергією косметологічних апаратів, від цього починає співати та не може спати. Знає, як чемно дістати працівників заводу. Лагодить все, що попадеться під руку, навіть якщо все і так чудово працює. Знає китайські та англійські мати.

Технічний спеціаліст

КОСТЯНТИН Варлигін

Чарівник у блакитному вертольоті, який він самостійно зібрав з підручних матеріалів. Кунг-фу майстер викрутки, може полагодити все та навіть більше. Після його технічного контролю і тестування апарати навіть не ризикують псуватися. Пунктуальний, відповідальний та рішучий у діях.

Вотченко-Алексей-Бьюти-Системс

Технічний спеціаліст

ВОТЧЕНКО ОЛЕКСІЙ

Олексій працює під прикриттям. Рятує сферу “краси”. При затіканні дистильованої води до апарату збовтує, але не змішує. Повертається додому різними шляхами та щодня перевіряє офіс на наявність жучків. Бонд, Джеймс Бонд.

Ольга Камалова

Врач-методист

Ольга Камалова

После знакомства с Ольгой появляется суперспособность проводить эпиляцию и вакуумно-роликовый массаж любой части тела. Как бонус улучшается карма, нормализуется сон и кровяное давление. Заманивает коллег в свой кабинет, закрывает дверь и обучает на них врачей и эстетистов.

Мазаева-Олеся-Бьюти-Системс

Керівник відділу продажу

ОЛЕСЯ Мазаєва

Привабливий керівник відділу продажів, а також переможець в номінації «голос розуму компанії». Буде тактовно нагадувати про себе, доки ви що-небудь у неї не придбаєте, навіть якщо і не збиралися. Автор бестселера «А давайте ...», а також «Я пропоную ...» та «Потрібно зробити ...».

Бастрыкина Елизавета

Керівник відділу Digital-маркетингу

Бастрикін ЄЛИЗАВЕТА

Має суперздатність правильно вживати маловідомі в простолюдді слова: сео, ранжування, семантичне ядро, тощо. Спритним порухом рук перетворює гіркий шоколад у неймовірний капкейк. Далеко не сором'язливий танцюрист диско за методиками маркетолога - Володимира.

Екатерина-Рябова-Бьюти-Системс

Контент менеджер

КАТЕРИНА РЯБОВА

Написані нею тексти настільки гарно продаються, що вона купує їх сама у себе. Володіє величезним словниковим запасом та може підібрати більш ніж 100 синонімів до слова "Шавлія". Генерує з будь-яких випадково побачених слів готові інструкції до апаратів. Текст пісні Guf - Ice Baby написаний нею.

Владимир-Язлиев-Бьюти-Системс

Программист

Владимир Язлиев

Пока другие программисты убивают людей кодом, скрипты Владимира прикладывают к ссадинам, выводят ими шлаки из печени и камни из почек. Акции Facebook падают, потому что Цукерберг не дозвонился. Первый в России, кто реализовал собственную систему управления интеграциями.