Професійне спеціалізоване навчання з апаратної косметології

Beauty Systems допомагає своїм клієнтам швидше освоїтися з устаткуванням на безкоштовному навчальному семінарі. Ми здійснюємо постпродажну підтримку для наших клієнтів, що охоплює не лише докладний теоретичний інструктаж з техніки безпеки та методології застосування придбаної установки, але і проводимо практичні заняття. При необхідності тренуємо ваших косметологів, вчимо грамотно та оптимально використовувати можливості техніки.

Денне навчання

Проходить в спеціалізованому навчальному кабінеті в Києві. Очне навчання допомагає освоїти принцип роботи на обладнанні, вивчити та випробувати техніку проведення процедур й детально розібрати основи апаратних методик. За результатами навчання видається сертифікат комерційного зразка. Навчальна програма очного курсу:
  1. техніка безпеки при роботі на обладнанні;
  2. теоретична частина;
  3. практична частина;

Очне виїзне навчання

У жителів регіонів є можливість запросити нашого тренера на виїзне навчання (дана послуга не входить у вартість устаткування). Навчання проводиться після того, як установка отримана клієнтами та пройшла етап першого включення з інженерною службою нашої компанії. За результатами навчання видається сертифікат комерційного зразка. Навчальна програма очного виїзного навчання:
  1. техніка безпеки при роботі на обладнанні (skype /телефон з фахівцями інженерної служби);
  2. теоретична частина;
  3. практична частина.
Розроблені нашою компанією методичні рекомендації та наставництво наших тренерів дозволять вам з легкістю почати надавати послуги, працюючи з цим обладнанням, навіть не маючи досвіду роботи на подібних установках.

Вартість навчання

Післяпродажне очне навчання 1-4 фахівця Безкоштовно Повторне очне навчання 1 фахівець 7000 рублів Виїзне очне навчання - від 7000 рублів* * додатково оплачується переліт, проживання та харчування